آیا فلش‌پوینت عنوان فیلم اختصاصی فلش نیست؟

به نظر می‌رسد که “فلش‌پوینت” دیگر عنوان فیلم اختصاصی فلش نیست.

بعد از انصراف دو کارگردان و نوشته شدن فیلمنامه‌های مختلف، فیلم اختصاصی فلش به طور جدی در حال توسعه است. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، عنوان فیلم فلش با بازی “ازرا میلر” هنوز مورد بحث است. در حالی که سال گذشته اعلام شد که عنوان این فیلم “فلش‌پوینت” خواهد بود.

هواداران نیز از این خبر اینگونه استنباط کردند که این فیلم دیگر از داستان “فلش‌پوینت” اقتباس نخواهد شد و در فضای مجازی نیز از گزارشگر هالیوود ریپورتر سوالاتی پرسیدند. اما او پاسخ داد که این خبر به این معنا نیست که کمپانی برادران وارنر ایده‌ی “فلش‌پوینت” را به کلی کنار گذاشته است. او گفت:

من نگفتم که از “فلش‌پوینت” اقتباس نمیکنند. فقط گفتم که عنوانش دیگه “فلش‌پوینت” نیست. اما شاید زیادی گفتم.

اگر منبع این خبر موثق باشد، به این معناست که هنوز داستان فیلم بر پایه‌ی رویداد “فلش‌پوینت” است. رویدادی که در سال ۲۰۱۱ یونیورس دی سی را تغییر داد.
فارغ از بحث عنوان فیلم، به نظر می‌رسد که روند تولید فیلم اختصاصی فلش به خوبی پیش می‌رود.
اوایل سال جاری میلادی اعلام شد که کارگردانان فیلم Game Night و نویسندگان فیلم Spider-Man: Homecoming یعنی “جان فرانسیس دیلی” و “جاناتان گولدستاین” به عنوان کارگردان، و “جابی هرولد” به عنوان نویسنده‌ی فیلمنامه، این پروژه را بر عهده گرفته‌اند و فیلم اختصاصی فلش به زودی به مرحله‌ی تولید خواهد رسید.

1 نظر
  1. amir batman می گوید

    خب خبرای خوب پشت خبرای خوب! دی سی داره بالاخره یه فکری هم باسه فیلماش میکنه. دیروز که خبر خوب باسه بتمن امروزم که این. فرداهم احتمالا خبرایی از فیلم گرین لنترن میشنویم!!! در مورد این خبرم فقط میتونم ارزوی موفقیت برای دی سی کنم! فقط امیدوارم هرکاری میکنه دو اتفاق بد براش نیفته:۱- به فیلماش گند نزنه و دومی هم اعجوبه ای به نام زک اسنایدر رو دوباره نیاره که به فیلماش گند بزنه!! فقط همین. والا دیگه پیرمون کرد این اقای زک!…                                                         ممنون برای پوشش خبر اقای احمدی. خسته نباشید و ببخشید اگه یکم کامنتم تند بود!

ارسال یک پاسخ

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال