جیمز گان برای کارگردانی قسمت سوم محافظین کهکشان بازخواهد گشت!

چندین ماه پیش بود که کمپانی دیزنی، کارگردان سری فیلم های محافظین کهکشان (Guardians of the Galaxy) را، به خاطر جنجال های به پا شده در رابطه با توییت های قدیمی او، اخراج کرد. اما اکنون به نظر می رسد که با وجود تمامِ حواشی پیش آمده، جیمز گان برای کارگردانی قسمت سوم مجموعه محافظین کهکشان بازخواهد گشت تا ساخت سه‌گانه‌ی محبوب خود را به پایان برساند!

هر چند گفته می شود که کمپانی دیزنی و مدیران استودیو مارول، از ماه ها پیش تصمیم به استخدام دوباره‌ی این کارگردان داشته‌اند و در طی این تصمیم، مذاکرات و گفتگو های بسیاری صورت گرفته است.

با توجه به گزارشاتِ به دست رسیده، شخص آلن هورن (از رؤسای کمپانی دیزنی)، که خود از کسانی بوده که دستور اخراج جیمز گان را داده، در ماه های اخیر، چندین بار با او ملاقات داشته است. هم چنین گفته می شود که در واقع بعد از معذرت خواهیِ گان از مردم، هورن متقاعد شده است تا او را دوباره بازگرداند. همکاران و بازیگران جیمز گان، که در مصاحبه ها و فضای مجازی، بار ها از او دفاع کرده‌اند، نیز در این اقدام بی تاثیر نبوده‌اند.

جیمز گان، فیلمنامه‌ی فیلم محافظان کهکشان ۳ را از مدت ها پیش تکمیل کرده و کوین فایگی بار ها تایید کرده است که از فیلمنامه‌ی او برای ساخت قسمت سوم استفاده خواهد شد.

جیمز گان

لازم به ذکر است که جیمز گان وظیفه‌ی کارگردانی و نگارش فیلمنامه‌ی قسمت دوم فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) را نیز برعهده دارد. البته استودیو مارول تا اتمام این پروژه صبر خواهد کرد و پس از آن، کارِ گان برای کارگردانی قسمت سوم محافظین کهکشان آغاز می شود.

هم چنین جیمز گان، در رابطه با این موضوع، نوشت:

من از تمام کسانی که من رو توی این چند ماه حمایت کردن، به شدت ممنونم. من همیشه در حال تلاش و یادگیریِ اینم که بهترین آدمی باشم که می تونم. من عمیقاً قدردانِ این تصمیم کمپانی دیزنی هستم و هیجان‌زده‌ام تا فیلم هایی بسازم که روابطی که همه‌مون درگیرشون هستیم رو بررسی می کنن. من همیشه سعی کردم و می کنم که در مقابل عشق و حمایت های شما، سپاسگزار باشم. از ته قلبم از همه‌تون ممنونم و دوست‌تون دارم.

هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با تاریخ اکران این فیلم یا محوریت داستانی آن منتشر نشده است.

12 نظرات
 1. Captain Steve Lover می گوید

  شاید از معدود کسانی بودم که از همون ۹ ماه پیش هم مطمئن بودم برمیگرده.

  ۱- چرا دقیقا تا قبل از اخراج جیمزگان سهامداران فاکس ناراضی بودن از توافق با دیزنی و بعدش یهو رای همه مثبت شد؟!

  ۲-چرا دقیقا بعد از اون موضوع انجمن اتحادیه اروپا و دونالد ترامپ از توافق حمایت کردن؟!

  خب  دیزنی توی حاشیه بود. وگرنه هیچ ادم عاقلی نمیاد بخاطر چندتا جوک اونم مال ۱۰ سال پیش همچین یه کارگردان خوب رو اخراج بکنه. حالا فکر کنید یه درصد اینا به فکر من و شما رسیده باشه ولی به فکر کوین فایگی و باب ایگر کبیر نرسیده باشه :/

  توافق چهار روز دیگه ساعت ۱۲ ظهر نهایی میشه(۲۰ مارچ) و مطمنم همین الانم نهایی شده و اون موقع اعلامشه فقط ، چون همینکه جیمزگان رو برگردوندن مشخصه دیگه خیالشون از حواشی و اتمام توافق راحت بود که اینکارو کردن.

  مسلما از اول قرار بوده خودش باشه،گاردینز بچه ی جیمزگانه، جیمزگان این شخصیتای درجه ۳ و ۴ رو برداشت و درجه ۱ کردشون. کس دیگه ای نمیتونست قسمت سوم رو بسازه.

  بگذریم.

  من شخصا جیمزگان رو پشت سر رایان کوگلار بهترین کارگردان حال حاضر مارول و سینمای کمیک بوکی میدونم. هر دو توی فیلماشون پیام دارن. جیمزگان استاد پرداختن به روابط خانوادگی و درست کردن تراژدی های زیبا و احساسی هست و حرفش توی فیلماش عشق و علاقه به خانوادس. رایان کوگلارم که اصلا فیلماش فیلم نیست، یه موزیک رپ تند اجتماعی و فرهنیگیه. و واقعا خیلی خوبه که هر دوی این نوابغ در فاز بعد حضور دارن.

  ……..

  الان تنها چیزی که بهش نیاز دارم خبر برگشت رایان جانسون به عالم استاروارزه😩 این جی جی ابرامز ایده ای از خودش نداره، اون از فورس اویکنز که تقلید نیو هوپ بود، اپیزود نهم هم میزنه یه تقلید زیبا از ریترن او د جدای میسازه. چی میشه همین امروز خبر بیاد رایان جانسون مثلا اپیزود دهم یا چمیدونم،یه فیلم دیگه از حماسه رو میسازه.

 2. Alireza می گوید

  خبر خوبی بود نگهبانان کهکشان بدون جیمز گان مگه میشه. ولی فکر کنم جوخه انتحاری ۲اولین و آخرین پروژه‌اش واسه وارنر دیسی باشه چون نمیشه همزمان برای دو تا کمپانی که رقیب هم هستند  فیلم ساخت ولی امیدوارم برای هر دوتاشون بتوانه فیلم بسازه.

 3. spider می گوید

  خدا رو شکر که بالاخره دیزنی راضی شد و جیمز گان رو برگردوند

  جیمز گان سردمدار فاز کیهانی مارول بود و اخراج یه همچین آدمی می تونست کلا به مارول و mcu لطمه بزنه

  اگه وارنر راضی بشه که گان کار  روی جوخه رو  ادامه بده و اخراجش نکنن (چون به مارول برگشته) می تونه هم زمان هم تو DCفیلم بسازه هم تو MARVEL و این هم به نفع مارول هم دی سی

 4. آرمان صفا می گوید

  اگع موفق بشه جوخه انتحاری احتمال داره برش گردونن چون بعیده بیشتر از سه تا فیلم گاردین کارگردانی کنه

  خبر خوبی بود واقعا

  پ ن: مثل اینکه ازرا میلر سر فیلم نامه با کارگردانا مشکل برخورده و دنبال یه چیز دارکه و ممکنه پروژه رو ول کنه

  احتمالا شایعست ولی شایعه ی خوبیه. اگه بکننش بیرون عالی میشه.هم اینو هم هنری کویل رو

  1. Arash Moradi می گوید

   البته اقا آرمان هنری کویل بازی بدی نیست

   به وضوح مشخصه که ایراد از کارگردانه چون اشکالی در بازیش نیست بلکه سبک بازی درستی رو ارائه نمیکنه که عمده این مشکل برمیگرده به کم کاری کارگردان چون کارگردان باید در این مواقع با بازیگر بفهمونه که چیکار کنه و چیکار نکنه

   به اصطلاح خوب ازش بازی نگرفتن وگرنه میتونه بازی کنه

   1. آرمان صفا می گوید

    حق با شماست آقای مرادی

    اتفاقا نظر بعضی بچه های دیگه هم همینه

    منتها خواه ناخواه تاثیر منفی گذاشته رو ذهن تماشاگرا و سوپرمنی که نشون داد (در واقع سوپرمن زک اسنایدر)

    خیلی منفوره.

    امیدوارم با تعویض بازیگرش و شروع یه سه گانه ی خوب دید مردمو عوض کنه نسبت به این شخصیت

    1. Arash Moradi می گوید

     اره دیگه مگر ریبوت کنند

     حقیقتش زک اسنایدر هرچقدر که از لحاظ اجرای تکنیک های فیلمبرداری و میزانسن و میزانشات های دقیق تبحر داره ؛ در بازی گرفتن از بازیگران و خراب کاری در بخش های فیلمنامه و توانایی اصلاح فیلمنامه مشکل داره و این موضوع رو به کرات دیدیم

      

  2. Captain Steve Lover می گوید

   البته در تکمیل حرفتون اقا آرمان فقط بگم ازرا میلر می‌خواد خودش یه فیلمنامه ی دیگه برای فیلم فلش بنویسه که به عقیدش دارک تره. و گفته اگر وارنر اونو قبول نکنه استعفا میده از نقش

   http://collider.com/the-flash-movie-update-ezra-miller-rewriting-script/amp/

   https://screenrant.com/flash-recast-ezra-miller-darker-script/amp/

   این وسط سوالی که پیش میاد اینه که قرار بود این فیلم توی ۲۰۲۱ اکران بشه(یا ۲۰۲۰ اگ اشتباه نکنم). اما با توجه به اینکه الان دوباره از اول یه فیلمنامه قرار نوشته بشه و این یعنی یه مرحله ی پیش تولید دوباره اضافه شده. پس بعیده تا قبل از ۲۰۲۲ اکران بشه. به مشکل نخورده منتها می‌خواد فیلمنامه ی خودشو بنویسه و ازش استفاده بشه وگرنه کنار میره. نمیشه گفت خبر خوب یا بدیه، اگر فیلم نامه ای که تو سرش داره چیز بهتری باشه از اینی که الان امادس میتونه خوب باشه، و در غیر این صورت هم که…

   1. Arash Moradi می گوید

    اگه خبر درست باشه تقریبا داره مثل ادوارد نورتون عمل میکنه اما شدید تر

    کار جالبی نیست که بازیگر در همه چیز ها دخالت کنه

 5. آرمان صفا می گوید

  آخه این آدم تجربه ای نداره هنوز تو نویسندگی. حالا گیریم گرنت موریسون هم کمکش کنه.

  وارنر معلوم نیست چشه

  بعید نیست کارگردانای فعلی هم استعفا بدن. که حیف میشه واقعا. از اونجا که قبلا برای اسپایدرمن نوشتن و شخصیت پردازی اسپایدرمن هم نزدیکه به بری الن میتونستن فیلم خوبی بسازن ازش. اصلا نباید بحث سفرهای زمانی یا مالتیورس رو بکشن وسط . واقعا زوده.حتی از ایبورد هم استفاده نکنند تو فیلم اول بهتره. یه اوریجی بیارن که توش تبدیل شدن بری به یه قهرمانو درست و حسابی رو نشون بده.

  ازرا نه قیافشو داره نه فیزیکش میخوره و نه میتونه نقش یه قهرمان قوی مثل بری الن رو بازی کنه.

  واگه قراره این وضع پیش بیاد اکرانش میفته ۲۰۲۲

  امیدوارم این نقشو بیخیال شه یا وارنر بیرونش کنه.

  من نمیدونم زک اسنایدر چه فکری کرده بود که این آدم انتخاب شد. این همه بازیگر . وارنر هم با این بازیگر انتخاب کردنش

  گال گادوت ضعیف (فقط فیزیکش خوبه)

  بن افلک پیر

  جسی آیزنبرگ انتخاب کاملا غلط

  جیسون موموا ضعیف

  ازرا میلر بد.

  سایبورگ بماند

  انصافا اینارو بشینید با انتخاب های مارول مقایسه کنید آدم تعجب میکنه. اونا چقد خوب بودن و دی سی چقد بد.

  1. E.N می گوید

   البته آقا آرمان، این رفتن ازرا میلر و تغییر فیلمنامه هنوز شایعه است فکر کنم، ولی به نظرم اگر وارنر یک کاری بکنه عالی میشه، وارنر اگر بیاد ازرا میلر  رو بیخیال بشه و یک بازیگر جدید و بهتر رو برای  بری آلن/فلش  انتخاب کنه برای فیلم فلش، و اون فیلم فلش رو هم خارج از دنیای dceu بسازه عالی میشه، همین الانشم وارنر داره چندتا فیلم بر اساس شخصیت های دیسی خارج از dceu میسازه، امیدوارم برای فلش هم همینکارو بکنن و کلا این فلش ازرا میلر رو ریبوت کنن و یک فیلم از فلش بسازن و خارج از dceu با داستان جدید و متفاوت نسبت به فیلم های dceu، فلش رو نشون بدن  و امیدوارم فیلم در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ اکران بشه تا مردم کلا فلش ازرا میلر رو فراموش کنن و آماده دیدن یک فلش جدید در سینما باشن

   البته همه اینا در صورتی رویای منه که فیلم فلش یک فیلم زیبا و درست و حسابی از آب دربیاد و با استقبال گسترده هواداران و منتقدین همراه باشه و در متا بالای ۷۰ و در راتن بالای ۸۰ امتیاز بیاره، غیر از این باشه فیلم از فلش نسازن بهتره

 6. Captain Steve Lover می گوید

  https://amp.cnn.com/cnn/2019/03/19/media/disney-fox-merger/index.html

  https://www.theverge.com/platform/amp/2019/3/20/18273142/disney-fox-acquistion-final-hulu-marvel-streaming-21st-century

  https://www.wsj.com/amp/articles/disney-completes-buy-of-foxs-entertainment-assets-11553074200

  The Deal Definitely Ends. And It’s The Greatest Cinema News Of The Year. Now

  بالاخره تموم شد😪ببینیم تو سکانس پس از تیتراژ اندگیم همون شوکی در انتظارمونه که منتظرشیم…

  Fox Is Officially part of Disney Now

ارسال یک پاسخ

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال