بررسی دومین تریلر رسمی فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت

با نقد و بررسی دومین تریلر رسمی فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت در سایت کمیک اسکواد همراه ما باشید.

 

بیان اریجین ثانوس توسط گامورا

بیان اریجین ثانوس توسط گامورا

در اولین صحنه تریلر می بینیم که گامورا می گوید ثانوس در تمام عمرش به دنبال شش سنگ بی نهایت بوده است تا نیمی از یونیورس را پاک کند اما چه دلیلی دارد که ثانوس می خواهد نیمی از دنیا را نابود کند؟
آیا به متعادل کردن دنیا مربوط است که در تریلر قبلی گفته شد و یا صحبت های “جو روسو” که گفته بود ثانوس فکر می کند افزایش جمعیت در جهان موجب افزایش هرج و مرج خواهد شد و ثانوس قصد دارد جلوی این اتفاق را بگیرد؟ باید منتظر ماند و دید!
در این بخش از تریلر اشاره هم به کمیک دستکش بی نهایت می شود که ثانوس در آن با یک بشکن نیمی از یونیورس را نابود کرد!

حمله ثانوس به آزگاردی ها

حمله ثانوس به ازگاردی ها

در این صحنه به احتمال زیاد شاهد حمله ثانوس به آزگارد هستیم چرا که روی دستکش ثانوس فقط سنگ قدرت دیده می شود این صحنه به احتمال زیاد در اوایل فیلم و ادامه‌ی مستقیم صحنه‌ی بعد تیتراژ فیلم ثور: راگناروک است.
علاوه بر این در این صحنه ثانوس زره دارد و نشان می دهد هواداران ناامید نخواهند شد و زره به یاد ماندنی ثانوس را خواهند دید.

نجات پیتر؟

نجات پیتر؟

در این صحنه می بینیم که تونی استارک با زره جدیدش به سمت سفینه دایره ای شکل می رود.
در تریلر قبلی دیده بودیم که پیتر روی این سفینه قرار دارد و سفینه در حال خروج از جو است که می تواند باعث مرگ پیتر شود پس به احتمال زیاد تونی در این صحنه برای نجات پیتر به سمت این سفینه می رود.

آخرین مقاوت

آخرین مقاومت

در این صحنه می بینیم که کاپیتان آمریکا و بقیه انتقام جویان به واکاندا می روند که طبق اخبار اعلام شده برای محافظت ویژن از شر بلک اوردز است که می خواهند سنگ ذهن روی پیشانی او را به دست آورند.
هم چنین برادران روسو هم اعلام کرده اند که واکاندا آخرین محل مقاومت انتقام جویان خواهد بود پس آیا می توان نتیجه گرفت ثانوس سنگ ذهن را دیرتر از تمام سنگ ها به چنگ خواهد آورد؟

خارج کردن سنگ ذهن از سر ویژن؟

خارج کردن سنگ ذهن از سر ویژن؟

در این صحنه یک هولوگرام از سر ویژن را روی دست شوری می بینیم.
این احتمال وجود دارد که شوری بتواند به کمک تکنولوژی های بی نظیر واکاندا و آشنایی زیادی که با ویبرانیوم دارد سنگ ذهن را از سر ویژن خارج کند!

درگیری بزرگ!

تریلر اینفینیتی وار

در این صحنه ارتش ثانوس ملقب به Outrider را می بینیم که در حال حمله به واکاندا هستند که احتمالاً برای به دست آوردن سنگ بی نهایتِ ذهن است.

ثور با ابهت!

تور

در این بخش از تریلر در مکانی ناشناخته شاهد ثور هستیم و البته یک شات بی نظیر از پایین که ابهت واقعی شاهزاده آزگاردی را به دور از هر گونه شوخی نشان می دهد.
هم چنین این صحنه به احتمال زیاد همان جایی است که در لگو ست ها دیده ایم و ثور سلاح جدیدش را اینجا خواهد ساخت.
البته این احتمال هم وجود دارد که ثور در این صحنه چکش جدیدش را در دست داشته باشد ولی برای جلوگیری از اسپویل از تریلر حذف شده باشد.

جوانی ثانوس!

تانوس

در این صحنه شاهد نسخه جوان تر ثانوس با یک زره بی نظیر هستیم که سیاره زادگاه گامورا را تصرف کرده است؛ هم چنین در یک صحنه احساسی می بینیم که دستان کوچک گامورا انگشت ثانوس را می فشارند؛ این به احتمال زیاد مصداق همان موضوعی است که “جاش برولین” گفته بود ثانوس ظرفیت عشق ورزیدن را دارد و این مساله نشان می دهد احتمالاً آن کسی که ثانوس در فیلم نشان خواهد داد او را دوست دارد گامورا است؛ این مساله نوید بخش این است که با یک ویلن بی روح مواجه نخواهیم بود.

جنگ بی نهایت

لوکی!

لوکی

در این بخش از تریلر لوکی را می بینیم که در میان فرقه سیاهِ ثانوس و اجساد افرادی قرار دارد که به احتمال زیاد مردم آزگارد باشند. این صحنه احتمالاً به همان صحنه تریلر قبل مربوط می شود که لوکی، تسارکت را تقدیم ثانوس می کند و احتمالاً ثانوس هم جان او را خواهد بخشید و او را از ملازمان خود خواهد کرد.
همچنین لوکی و ثانوس از فیلم انتقام جویان ۱ هم با یکدیگر آشنایی دارند چرا که در آنجا هم لوکی از طرف ثانوس، سنگ ذهن و عصایش و ارتش چیتاری را رهبری می کرد.
به علاوه در این صحنه ثور را هم در حال شکنجه شدن می بینیم که احتمالاً به این دلیل است که حاضر نشده از ثانوس تبعیت کند.

تور

تایتان؟!

سیاره تایتان

در صحبت های برادران روسو فهمیدیم که تایتان نام سیاره زادگاه ثانوس است که نابود شده و ثانوس از اینکه نتوانسته جلوی نابودی اش را بگیرد ناراحت است.
این لوکیشن که در این شات و شات های بعدی هم آن را می بینیم به احتمال زیاد جایی است که نبرد نهایی ثانوس و انتقام جویان در آن انجام خواهد پذیرفت.
با توجه به مطابقت هایی که با یکی از صحنه های فیلم محافظین کهکشان که در زیر مشاهده می کنید:

نگهبانان کهکشان

احتمال زیاد این همان سیاره تایتان است و توسط یک سلستیال نابود شده است.

سنگ زمان!

دکتر استرنج

همانطور که در انتهای فیلم دکتر استرنج فهمیدیم، چشم آگاماتو در واقع سنگ بی نهایتِ زمان است و در اینجا ما دکتر استرنجی را می بینیم که در حال شکنجه شدن توسط ایبونی ماو است و اسیر شده این مساله این احتمال را تقویت می کند که ایبونی ماو بتواند سنگ بی نهایت زمان را از دکتر استرنج بگیرد و این مساله تایید کننده همان صحبت های برادران روسو است که گفته بودند در این فیلم مساله مبارزه با ثانوس و فرقه سیاه برای دکتر استرنج شخصی خواهد بود.
علاوه بر این، این صحنه یک صحنه فوق العاده وفادار به کمیک است و بسیار شبیه پانلی از کمیک Infinity نوشته “جاناتان هیکمن” است که در آن ایبونی ماو، دکتر استرنج را فریب می دهد. (در این عکس)

ایبونی ماو

دردسر برای تونی!

تونی استارک

در این بخش می بینیم که زره تونی نابود شده و ثانوس می گوید: “وقتی کارم به پایان برسه هنوز نیمی از جمعیت زمین زنده خواهند بود؛ امیدوارم اونا تو رو بخاطر بیارن.” این مساله این احتمال را افزایش می دهد که در شات بعدی ثانوس به سمت تونی می پرد تا کار او را به پایان برساند.

جنجالی ترین صحنه!

کاپیتان آمریکا

و در آخرین صحنه می بینیم که در کمال تعجب کاپیتان آمریکا دست ثانوس را نگه داشته است! این قسمت از فیلم به احتمال زیاد جعلی می باشد به چند دلیل:

۱ – اینکه صورت ثانوس که بعد از این صحنه نشان داده می شود نسبت به بقیه قسمت ها CGI ضعیف تری دارد!
۲ –  اینکه کاپیتان بتواند دست ثانوس را نگه دارد منطقی نیست و با قدرت های ثانوس منطبق نیست.
۳ – عکس زیر که در آن مشاهده می کنید در دو شات متفاوت وجود دارد!

جنگ بی نهایت

امیدوارم که از تریلر و بررسی آن لذت برده باشید! نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

7 نظرات
 1. S. Mahdi می گوید

  تریلر واقعا عالی بود، واقعا باهاش کیف کردم و لذت بردم و خیلی منو برای فیلم هایپ کرد؛ امیدوارم این فیلم به چیزی که لایقشه برسه و بتونه حماسی ترین فیلم کمیک بوکی تاریخ بشه و ما کمیک فنا هم بتونیم بهش افتخار کنیم…
  بررسی تریلر هم که آقا شایان انجام داد خیلی خوب بود و به نکات خیلی خوب و مهمی اشاره کردند و واقعا از خواندن بررسیشون لذت بردم، موفق باشید

 2. Pmw می گوید

  این فیلم خیلی خوب میشه

 3. Doomsday می گوید

  نقد و بررسی خوبی بود
  قطعا مهمترین صحنه و نکته این تریلر همون صحنه مربوط به ثانوس و کپ بود که واقعا کلی سوال ایجاد میکنه،البته اینم که میگن فیک هست هم نکته جالبیه!
  با تشکر بابت نقد و بررسی این تریلر

 4. DARK FACE می گوید

  اون صحنه کپ ممکنه از اون زاویه باشه چون تو اون دستش سپر بود. ولی عجب تریلری بود.

 5. Captain Steve Lover می گوید

  بررسی فوقالعاده ای بود…فکر کنم دقیق ترین و با کیفیت ترین بررسی ای بود که از این تریلر(تو هر سایت کمیکی ای) خونده بودم!

  باید بگم…تریلر واقعا شگفت انگیز بود؛ از ثانیه اولش تا ثانیه اخرش هایپ میکرد…به علاوه همونطور که تایید شده بود؛ثانوس زره خودش رو هم در قسمت های مختلفی از فیلم خواهد داشت…
  ثور هم بنظر میومد بالاخره شخصیت پردازیش کمیک بوکی تر شده…ظاهر شخصیت ها که همه بهترین ظاهر خودشون رو دارن…
  ویلین های فیلم هم که ؛ اوت رایدر ها و فرقه سیاه و لوکی و ثانوس هستن همه محشر…

  اون صحنه درگیری استیو و ثانوس هم تا حدودی ممکنه فیلم باشه ولی اگر اون صحنه لحظه ی مرگ استیو باشه?؛باید احساسی ترین مرگ ممکن رو واسش رقم

  احتمالا

  فیلم با سکانس فلش بکی که نابودی تایتان رو نشون میده آغاز بشه…سپس برمیگرده به زمان حال و ثانوس زاندار رو با خاک یکسان میکنه و سنگ قدرت رو میدزده؛سپس به سراغ سفینه ازگاردی ها میره و سنگ مکان رو لوکی تقدیمش میکنه؛ بعد میره به موزه کالکتور؛ اما کالکتور سنگ واقعیت رو فروخته؛ ثانوس راهی زمین نخواهد شد…اوت رایدر ها به رهبری کوروس گلایو و درگیریمان میدنایت به واکاندا حمله خواهند کرد؛
  ایبانی ماو به تنهایی دکتر استرنج رو…
  خود ثانوس هم به همراه بلک دوارف میره دنبال سنگ واقعیت…
  پس تا الان شد پنج سنگ؛ سنگ روح که اطلاعاتی ازش در دسترس نیست اما احتمال میدم سنگ آخری باشه که ثانوس بدست میاره

  البته اینا همش پیش بینی منه?

  و برخلاف خیلی ها به هیچ عنوان موافق این تئوری نیستم که سنگ روح در دست هایمداله…بنظرم ثانوس برای یافتن سنگ روح به سفر های زمانی نیاز پیدا میکنه…

  1. شایان محمودی می گوید

   سنگ واقعیت پیچش جالبیه? یعنی خوشمم یاد که احتمالا دست کالکتر نباشه از اونور هم ک خوب فک نمیکنم مساله داشته باشه کسب سنگ قدرت و فضا برای ثانوس میمونه زمان و روح و ذهن.
   زمان که خوب با توجه به اون صحنه دکتر استرنج دقت کنید دور گردن ایبونی ماو ه این به کنار میمونه روح و ذهن که به نظر من آخرین سنگ ذهنه چرا که نبرد آخر باید تو زمین انجام بشه و یه مبارزه بی نظیر باشه ولی دوس دارم یه پیچش درست حسابی بدن به ماجرا که یعنی از این وضعیت ساده خارج بشه که سنگ ذهن تو واکانداس حمله کنید واکاندا رو به فنا بدیم این مساله دوس دارم یکم پیچیده تر شه توی اونجرز ۴ که خوب تایید شده ویلنش خود ثانوسه و احتمالا بازم درگیریای اونجرز باهاش ولی این وسط دو تا مساله خیلی عجیب غریبن.
   ۱ اینکه برادران روسو هی تاکید میکنن فیلم اینفینیتی وار یه فیلم سولو ه و مستقله یعنی غیر مستقیم میگن اونجرز ۴ ادامش نیس که با عقل جور در نمیاد
   ۲ عنوان فیلم اونجرز ۴ ه که واقعا عجیب غریبه که مارول نمیخواد اعلامش کنه!
   علاوه بر این با توجخگه به چیزی که دیدیم با عقل جور در نمیاد مبارزه ثانوس برای سنگ آخر به اندازه یه فیلم طول بکشه و از اونورم برادان روسو میگن اینفینتی وار و اونجرز ۴ دو تا فیلم مستقلن هی گیج تر و گیج تر میکنه مخاطبو.
   اما سنگ روح که من بر این عقیده ام تو تایتان ه یعنی احتمالا اون مبارزه آخر تو تایتان یا هر سیارهای هست مطمئنا به یه دلیلیه دیگه بی دلیل که ثانوس نرفته اونجا.
   حالا این دلیل میتونه سنگ روح باشه که من احتمالشو زیاد میدونم و یا ثانوس میفهمه سنگ واقعیت به اونجا منتقل شده کلا چیز پیچیده و در هم برهمیه این قضیه باید ۴۰ روز دیگه منتظر موند?

 6. AAF می گوید

  شایان جان ممنون از بررسیت. به نظرم صحنه مقابله کاپیتان آمریکا با ثانوس در دو شات متفاوت نیست و اگه دقت کنید سپر حذف نشده. بلکه صحنه آخر تریلر برعکس شده و در واقع داشته از سمت راست استیو راجرز رو نشون میداده اما در تریلر جوری نشون داده میشه که انگار داره از سمت چپ استیو رو نشون میده و در تصویر اول هم دست چپ کاپیتان سپر داره. (احتمالا برای همخوانی با صحنه قبلی اینکار انجام شده)

ارسال یک پاسخ

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال