خبرهای خوبی از فیلم بتمن به گوش می‌رسد!

صرف نظر از آنکه چه کسی در نهایت شنل بتمن را برای دنیای سینمایی دیسی بر تن خواهد کرد به نظر می‌رسد که پروسه‌ی تولید فیلم به خوبی درحال پیشروی‌ست.

اواخر شب گذشته یکی از طرفداران از نویسنده و کارگردان فیلم بتمن “مت ریوز” (شناخته شده به خاطر سری فیلم های سیاره‌ی میمون‌ها) پرسید که مراحل آماده‌سازی در چه حالی است؟ مراحل اولیه‌ی تولید فیلم اختصاصی شوالیه‌ی شنل‌پوش که به احتمال خیلی زیاد “بن افلک” در آن نقش بتمن را ایفا خواهد کرد چند وقتی هست که شروع شده. هرچند که اخبار و شایعات قابل توجهی که در ماه‌های اخیر به گوش می‌رسیدند مقداری نگران کننده بودند. خوشبختانه ریوز خیال طرفداران را با پاسخی راحت کرد و به همه اطلاع داد که همه چیز به خوبی پیش می‌رود.‌

ریوز در پاسخ به وضعیت فعلی پیشرفت فیلم بتمن در توییتی پاسخ داد:

بسیار بسیار خوب! نمی‌توانم بیشتر از این هیجان‌زده باشم.

به طور رسمی اعلام شده بود که “بن افلک” این فیلم را کارگردانی خواهد کرد. کسی که در دو فیلم بتمن علیه سوپرمن و لیگ عدالت نیز نقش بتمن و بروس وین را به خوبی ایفا کرده بود. گفته شد که افلک پیش نویسی هم در مورد فیلم نوشته اما هیچوقت قسمت نشد تا اجرایی شود. دی ماه سال گذشته افلک از سمت کارگردانی استفعا داد و “مت ریوز” جایگزین او شد و شروع به بازنویسی فیلمنامه کرد.

از آن زمان تا به امروز شایعات بی پایانی مبنی بر اینکه آیا در نهایت افلک نقش بتمن را بازی خواهد کرد یا نه منتشر شد. با این حال در حالی که هنوز شایعاتی بر این مبنی به گوش می‌رسند وی پیش از اکران فیلم لیگ عدالت به طور رسمی اعلام کرد که به ایفای این نقش ادامه خواهد داد و از آنجایی که تا به این لحظه خبری از جایگزینی او یا صحبت با بازیگران دیگر به میان نیامده می‌توان نتیجه گرفت که کس دیگری نقش شوالیه‌ی تاریکی را بازی نخواهد کرد.

این گفته‌ی ریوز صرفا به خاطر اینکه طرفداران عاشق شخصیت بتمن هستند خبر خوبی محسوب نمی‌شود. با توجه به جو منفی‌ای که در مورد فیلم‌های دیسی شکل گرفته به نظر می‌رسد که به جز فیلم‌های واندرومن ۲، آکوامن و شزم دیگر فیلم‌ها با مشکلاتی در مسیر تولید روبرو هستند. “جاس ویدون” از کارگردانی فیلم بتگرل انصراف داده و با توجه به گزارشات به نظر می‌رسد که فیلم نایتوینگ هم جزو اولویت‌های استودیو محسوب نمی‌شود.

دانستن اینکه فیلم اختصاصی بتمن به خوبی در حال پیشروی به سمت مسیر تولید خود است خبری بسیار خوشحال کننده است. به نظر من فیلم اختصاصی بتمن باید اولین اولویت دی‌سی و وارنر باشد زیرا بعد از گذشت حدود ۴ فیلم و در راه بودن ۳ فیلم اقتباس شده از کمیک‌های دیسی هیچکدام به طور اختصاصی در مورد شوالیه‌ی شنل پوش نیستند و با توجه به وقایع فیلم‌ها در حال حاضر زمان مناسبی برای فیلم‌های نایتوینگ و بتگرل نیست زیرا یک سوال و حفره‌ی بسیار بزرگ دیگر به این دنیا اضافه می‌کنند و اینکه تا الان کجا بودند؟

نظر شما در این مورد چیست؟ منتظر فیلم بتمن هستید یا خیر؟ نظرتان در مورد بتمنِ بن افلک چیست؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید.

6 نظرات
 1. Captain Steve Lover می گوید

  بله بله…بسیار هم عالی…من ریوز کارگردان باهوشیه و مطمئنا میدونه داره چکار میکنه؛ میتونه این آشفته بازار رو سر و سامانی بده…

  هرچند مطمن نیستم فیلم بتمن تو dceu هست یا نه…احتمالا باشه بخاطر اینکه فلشپوینت احتمالا مثل یه ریبوت کلی عمل کنه…و یه ریکست و ریبوت درست و حسابی …ولی اگر مرتبط با یونیورسی باشه که فیلم جوکر هست عالی میشه?

   

  در مورد اینکه چه کسی شنل شوالیه تاریکی رو به تن خواهد کرد؛ بنظر خود من جان هام گزینه فوقالعاده ایه؛ اما فکر کنم هنوز دارن با جیک جلنهال مذاکره میکنن…بهرحال من ریوز استاده میدونه داره چکار میکنه…با توجه به اینکه به اواسط ۲۰۱۸ داریم نزدیک میشیم…این فیلم اگر همه چیز همینجور که من ریوز ادعا میکنه پیش بره احتمالا اوایل ۲۰۲۰ (در بهترین شرایط) اکران بشه…

  منتظریم…

  در مورد بتمن بن افلک راستش من دوسش داشتم؛ اما هنوز فکر میکنم ظاهرش خیلی باید بهتر میبود هرچند شخصیت پردازیش کمی از بتمن کریستین بیل جذاب تر و با کاریزمای بیش‌تری بود…

  ولی اگر این فیلم و فیلم جوکر تو یه دنیای سینمایی جداگانه باشند اصلا…نور الا نور…

 2. amir batman می گوید

  خب راستش من به شخصه بتمن افلک رو دوست داشتم. مت ریوز هم دوست دارم. و بتمن رو که دیگه خیلی دوست دارم. به ریوز هم اعتماد کامل دارم و میدونم که اگه بخواد میتونه یک شاهکار واقعی رو برای بتمن خلق کنه نه اون فیلم های سه چهار ساعتی اسنایدر. خب حرفی نمیمونه ولی من بتمن بیل رو خیلی دوست داشتم. با توجه به فیلم های بتمن علیه سوپرمن و جاستیس لیگ خب این افلک رو هم دوست داشتم. امیدوارم فیلم اختصاتی این شخصیت رو ببینیم و یک فیلم خوب هم ببینیم وگرنه به همین برکت قسم که میرم و از این به بعد مارول فن میشم!!! بابت پوشش خبر هم ممنون اقای ذی قیمت. در مورد اون سوال که گفتید منتظر این فیلم هستید هم بگم که به یه شرط منتظرم… به شرطی که یه فیلم در خور یکی از بهترین شخصیت های دی سی باشه! اگه نمیخواد اینطوری باشه کلا میرم دی سی رو اتیش میزنم!! بازم خسته نباشید و ممنون برای پوشش خبر.

 3. S. Mahdi می گوید

  مت ریوز یک از موردعلاقه ترین کارگردان های منه؛ خیلی باهوشه و میدونه که چطور از کاراکترهای فیلم بیشترن استفاده رو کنه، به طوری که حتی شخصیت های فرعی فیلم هاش هم قابل تامل و دوست داشتن هستند و مطمئنم اگه وارنر تو کارش دخالت نکنه، میتونه یک فیلم بسیار بسیار قوی تحویل بده. منم واقعاً از بازی بن افلک در نقش بتمن/بروس وین لذت میبرم (مخصوصاً تو BvS که واقعاً عالی عمل کرد.) و خیلی منتظر این فیلم هستم و همونطور که گفتم، اگه وارنر تو کار ریوز دخالت نکنه، قطعاً این فیلم یکی از بهترین فیلم های دی سی میشه.

 4. Comicbaz می گوید

  سلام،به نظر من بتمن بن افلک بتمن جالب و باحالیه!افلک تمام پتانسیل کافی رو برای بازی در هر دو نقش “بروس وین” و “بتمن” و مخصوصا بتمن رو داره و راستش رو بخواین،من خیلی منتظر فیلم مستقل بتمن هستم!امیدوارم هرچه زودتر بیاید…

  1. Arya3fff می گوید

   والا اینجور که بنظر میاد ریوز میخواد در مورد گذشته بتمن فیلمشو بسازه( کاری که باید همون اول dceu انجام میدادن ولی ندادن ) برای همین افلک تو فیلم بازی نمیکنه …

   تو اینکه بن بازیگر خیلی خوبیه که شکی نیست کارنامه ش گویاست اما خب برای بازی کردن بتمن پرجنب و جوش و رزمی کار پیره .

   ولی من مطمئنم فیلم خوبی از آب درمیاد چون به ریوز اعتماد کامل دارم مخصوصا اینکه بنظر میاد قراره اندی سرکیس نقش خبیثش رو بازی کنه .

    

   1. پارسا ذی‌قیمت می گوید

    افلک هیچ مشکلی از جهت پرجنب و جوش و رزمی بودن نداره. این از این

    ولی خوب جدای این چونکه میخوان جوونی و اوایل کار بتمن رو نشون بدن همون بهتر که یه بازیگر دیگه بیارن. البته میتونستن از خود افلک هم استفاده کنن. ولی بازم معلوم نیست، تکلیف نهایی فیلم و بازیگر بتمن توی کمیک کان امسال مشخص میشه. تقریبا پر حاشیه ترین و پر شایعه ترین فیلم کمیکی تاریخ شد این فیلم :/

    موثق ترین منابع که میگفتن افلک تو کمیک کان از قراردادش برای ۳ تا فیلم دیگه برای بازی بتمن رونمایی میکنه (حالا میتونه همش سولو باشه میتونه تو گروهی هاهم حضور داشته باشه) ولی شایعاتی که میگن افلک تو فیلم نیست هم تمومی ندارن، هی منتشر میشن، جدی میشن، افلک رد میکنه، چندوقت بعد دوباره از اول ….

    باید صبر کرد دید ولی چیزی که مسلمه این صبر کردن ارزششو داره. من فقط منتظرم ببینم ویلن فیلم کیه. یه خبری هم اومده بود که به نیل پاتریک هریس پیشنهاد نقش ریدلرو دادن، اگر قبول کنه شاهکار میشه.

    میتونن برای فیلم اول برن توی جوونی های بتمن(اگر اریجین رو دوباره روایت کنن اشتباه بزرگیه به نظرم) و خوب از ویلن های بتمن که تا همین الان کمم نیستن (دث استروک، جوکر، هارلی، ددشات، کیلرکراک) استفاده کنن و یا چندتاهم جدید مثل پنگوئن و ریدلر اضافه کنن. (البته مسلما نمیان از همه ی اینا باهم توی یه فیلم استفاده کنن باید ببینیم کدومارو انتخاب میکنن.) خیلی دوست داشتم تالیا رو توی فیلم ببینیم که خوب چون میگن در مورد گذشتس بعیده ببینیمش، ولی خوب احتمالش هست که اگر در زمان حال اتفاق بیفته در حد یه صحنه ی بد تیتراژ هم شده بهمون نشونش بدن که هم تالیا هم راس هم دیمین رو به خوبی وارد یونیورس کنن.

    خلاصه که کمیک کان امسال حسابی پربار خواهد بود برای دیسی فنا. هم تاریخ بتمن احتمال خیلی زیاد اعلام میشه. هم تریلر آکوامن میاد. هم احتمالا یه تریلر از شزم و شاید هم یه تیزر خیلی کوتاه از واندرومن دو که توش چیتا رو نشون بدن. برای فیلم لنترن کورپس هم احتمال میدم تاریخ اعلام کنن.
    ها راستی یه سری عکس هم لو رفته بود از لوگوی جاستیس لیگ دو، بعید نیست اون هم در حد لوگو معرفی کنن …
     

ارسال یک پاسخ

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال