کمیک اسکواد مرجع کمیک بوک و گرافیک ناول

رویداد متال – کمیک شب های تاریک: متال (شماره اول) ترجمه شد

روز های تاریک پایان یافته اند و اکنون شب های تاریک فرا می رسند. تمامی راه ها به تاریکی منتهی می شوند؛ روز ها به شب ها، پیدایش ها به خرابی ها، خوبی ها به بدی ها و رویاها به کابوس های ابدی ختم خواهند شد.

سری ۶ قسمتی شب های تاریک: متال (Dark Nights: Metal)، رویداد جدید جهان دی‌سی می باشد که در آن بتمن به همراه لیگ عدالت باید با تهدیدی به قدمت مالتی ورس دی‌سی و شوالیه های تاریکی او که هنوز هویت آن ها نامعلوم است مقابله کنند. بروس وین/بتمن توسط کارتر هال ملقب به هاکمن ترقیب شده است که جلوی این تهدید شیطانی را بگیرد و از ورود او از دنیای تاریک به دنیای دی‌سی جلوگیری کند.

در ادامه ی داستان مشخص می شود که این شیطان اعظم ارتباط پیچیده ای با فلزات سنگین و ساختار شکن، از جمله ی آنها فلز نهم دارد؛ فلزی که او را به جهان دی‌سی وصل می کند و راه ارتباطی او با پیروانـش بین مالتی ورس تاریک و مالتی ورس دی‌سی می باشد.

در این رویداد راز بوجود آمدن بتمن و بازگشت او از زمان عصر حجر (که در کمیک بحران نهایی و بازگشت بروس وین بازگو شده بود) فاش می شود و در طی افشای این راز، ورود این شیطان و تأثیراتی که از ابتدای کیهان تا به امروز بر جهان دی سی گذاشته است آشکار خواهد شد و با فرا رسیدن شب های تاریک، این شوالیه های تاریکی هستند که بر می خیزند…

رویداد متال
شب های تاریک: متال - قسمت اول

عنـوان: شب هـای تـاریـک – متال (قسمت اول)

انگلیسی: Dark Nights – Metal 1

سال انتشار: ژوئن ۲۰۱۷ – خرداد ۱۳۹۶

نویسنده: اسکـات اسنـایـدر

طراح: گـرگ کـاپـولـو

متـرجم: ارشیـا بـشـیـری

ادیتـور و گـرافیست: آریـان نعـمتـی

امتیاز از (comic book roundup): ۸.۸/۱۰

امتیاز از (good reads): ۴.۲/۵

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار