دنباله‌ و اسپین آف انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse ساخته خواهند شد

انیمیشن اسپایدرمن: درون اسپایدر-ورس یک گام بزرگ برای کمپانی سونی به شمار ‌می رود، این انیمیشن که اولین انیمیشن سینمایی ساخته شده از شخصیت اسپایدرمن نیز محسوب می شود، به تازگی واکنش های بسیار خوبی را از طرف منتقدان و بینندگان دریافت کرده است و همین موضوع سبب شد تا کمپانی سونی ساخت آثار جدیدی از این فرانچایز را تایید کند.

به تازگی طبق اعلام این کمپانی، دنباله‌ی انیمیشن اسپایدرمن: درون اسپایدر-ورس ساخته خواهد شد و قرار است باری دیگر امی پاسکال، فیل لرد و کریس میلر برای کار کردن بر روی این پروژه بازگردند.

ساخت دنباله و اسپین آف انیمیشن اسپایدرمن: درون اسپایدر-ورس

اما این پایان کار نیست، زیرا در ادامه توسط کمپانی سونی اعلام شد که اسپین آفی از شخصیت های مونث دنیای اسپایدرمن در دستور کار قرار دارد. هم چنین تایید شده است که خانم لورن مونتگومری، که سابقه کار بروی انیمیشن بی نظیر بتمن: سال اول را در کارنامه دارد در حال مذاکره برای پیوستن به پروژه است. البته در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این پروژه در دسترس نیست اما انتظار می رود شخصیت هایی مانند اسپایدرومن، اسپایدرگوئن و هم چنین سیلک در این اسپین آف حضور پیدا کنند.

نمرات انیمیشن جدید اسپایدرمن امروز منتشر می شوند.

انیمیشن اسپایدرمن: درون اسپایدر-ورس در تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ برابر با ۲۳ آذر ۱۳۹۷ بروی پرده سینماها به نمایش درخواهد آمد.

8 نظرات
 1. ارشیا بشیری می گوید

  نمراتش تا الان توی متاکریتیک، ۸۱ شده
  توی راتن هم ۲۶ تا Fresh کرفته ولی هنوز نمرات نهایی نیومدن
  ولی تا همین جا هم خوب نمره گرفته، کسی انتظارشو نداشت نمرات اولیه اش با شگفت انگیزان ۲ پیکسار برابری کنه

  1. Alireza می گوید

   خوب چیه نمراتش برای اولین انیمیشن سینمایی مرد عنکبوتی عالی بوده من خودم فکر نمیکردم به ۷۵برسه اما شد ۸۱البته احتمالش هست یکمی پایین‌ بالا بشه ولی تقریبا نزدیک همین عدد هم خیلی خوبه البته مرد عنکبوبی داستان تاپ زیاد داره میتوانند حداقل پنج تاانیمیشن در مورد مرد عنکبوتی  به خوبی این بسازن شگفت انگیزان۲ با اینکه انیمیشن خیلی خوبی بود اما اگه از همان اول یه ویلن داشت جالبتر میشد تا اینکه یکی از همکاراشون خیانت کنه به هر حال دیدن این  انیمیشن رفت تو لیست انتظار‌ها 🙂 .

  2. آرمان صفا می گوید

   شگفت انگیزان ۲ نسبت به یکش هیچی نبود واقعا

   کارش سخت شد برا اسکار

    

   1. Alireza می گوید

    آقای آرمان ناراحت نشید این یک چیزی هست که باید بهش منطقی نگاه کنیم اینکه بعضی‌هامون کودک درونمون خیلی کم شده در حد مردن بعد میاییم میشینیم یک انیمیشن نگاه میکنیم بعد نیم ساعت متوجه میشیم با این نقاشی‌ها نمیتوانیم ارتباط برقرار کنیم بعدش میگیم اه چقدر ان انیمیشن‌هایی که من بچگیم دیدم خوب بودن اما الآن دیگه کمتر انیمیشنی هست که به دلم میشینه کیفیت‌ انیمیشن ها خیلی امده پایین اما درد از یه جا دیگه هست که بالا بهش اشاره کردم شگفت انگیزان ۲در حد یکش نبود اما اگه یکش ۱۰بدیم دوش رو باید ۹بدیم که میتوانم به چند ویژگی‌ انیمیشن مثل موسیقی و صحنه‌های اکشن و حرکات شخصیت‌ها و…اشاره کنم شگفت انگیزان یک داخل دوره‌ای امد که شما کودک بودید اما این دوره‌ای امد که چند سال از جوانیتون میگذره و این مسئله نه تنها برای شما بلکه برای خیلی‌ها دیگه هم پیش امده که فکر میکنند شگفت انگیزان ۲خیلی افت داشت  که دلیلش همان کم شدن  ان احساسات کودکیشون  هست البته به این معنی نیست که شما یا آنها  الآنه از هیچ انیمیشنی خوشتون نیاد بلکه به معنی اینکه دیگه درونتون سخت با شخصیت‌های کارتونی ارتباط برقرار میکنه .

    1. ارشیا بشیری می گوید

     ربط زیادی به کم شدن احساس کودکی نداره. حتی توی اون دوران، پدر و مادر من هم می نشستن با من شگفت انگیزان ۱ رو نگاه می کردن، دلیلش هم به این خاطر بود که اون انیمیشن محوریتش روی یک چیز مهم بود و اونم خانواده بود. از اول انیمیشن تا آخر انیمیشن، داستان روی خانواده و مشکلات خانواده تمرکز داشت. و چون تا اون موقع چنین چیزی نبود و یه چیز کاملاً جدید و همه گیر بود، هم بچه ها و هم خانواده ها عاشقش شدن.
     توی قسمت دوم کارهای ابرقهرمانی و به خصوص فمینیسم حرف اول رو می زد و خانواده محور بودن اولویت دوم بود. واسه همین افت کرد.
     اون موقعی که شگفت انگیزان ۱ اومد، چنین چیزی که به زندگی خانوادگی ابرقهرمانا بپردازه نبود، واسه همین موفق شد. ولی قسمت دوم با وجود اینکه می خواست موفقیت قسمت اول رو تکرار کنه، روی بخش های اشتباهی سرمایه گذاری کرد که گفتم مهم ترینش همون بولد شدن بخش ابرقهرمانی و مانور دادن روی فمینیسمه که امروزه موضوعات تازه ای نیستن و اینقدر بعضی ها از این ایده ها سواستفاده کردن که گندش دراومده و واسه همین کلیشه ای شده.
     هر جوری حساب کنیم، قسمت اول که ۹۰ گرفت، قسمت دوم باید ۸۰ می گرفت. در حد ۱۰ نمره افت داشت ولی بازم، به خاطر تکرار کردن نوستالژی های کودکی، به نظر من انیمیشن خیلی خوبی بود،، شاید در حد قسمت اول نباشه ولی در نوع خودش خیلی خوبه. من که خودم با دوبله فارسی آواژه هم دیدم و خیلی از خاطرات برام تکرار شد. واقعاً کیف کردم باهاش.

    2. آرمان صفا می گوید

     نه دوست عزیز

     مال محتوای کلیشه ای و بی مزش بود که دوست نداشتم

     همون فمینیسم و حقوق اقلیت که دیگه خسته کننده شده واقعا.

     ترانسیلوانیای ۳ هم موضوعش اقلیت بود ولی   انیمیشن  فوق العادضعیفی بود

     وگرنه دو و سه سال پیش که زوتوپیا و مخصوصا inside out  رو دیدم بعد پایانش کف زدم بس زیبا و هنری بودن. تازه زوتوپیا هم حقوق اقلیت بود ولی یکم تازگی و خلاقیت داشت

      

     1. Alireza می گوید

      خب حقوق اقلیت و فمینیسم  الآنه که فقط  مورد توجه هست قبلا هم مورد توجه بوده فقط الآن شورشو در آوردن خب محتوای کلیشه‌ای که داخل ژانر قهرمانی یک چیز عادی هست و باید به عنوان یک انیمیشن قهرمانی ان رو ببینی اصلا هر وقت خودم فیلم قهرمانی جدید میبینم به دنبال یک داستان پیچیده عمیق نیستم چون کمتر فیلم قهرمانی هست که از پسش بر بیاد  ترانسیلوانیای۳ هم متوسط رو به ضعیف بود چون قشر کودک رو راضی نگه داشت

 2. Captain Steve Lover می گوید

  متا با ۱۶ نقد ۸۲. بعید میدونم زیر ۸۰ بیاد چون حتی بدترین نقد هاش هم مثبت هستن. فقط دوست دارم یکی دیگه بالا بره تا به سلطنت ۱۶ ساله ی اسپایدرمن ۲ به عنوان برترین اسپایدرمن تاریخ پایان بده. واکنش های اولیش که گفتن بهترین اقتباس سینمایی اسپایدرمن هست تا الان یکم با خودم گفتم دارن زیاده روی میکنن، چون واکنش های اولیه همیشه مثبتن،حالا می‌خواد بلک پنتر و دارک نایت باشه یا می‌خواد چهار شگفت انگیز و جاستیس لیگ باشه.همیشه واکنش های اولیه مثبت هستن. نمرات اصلی مهمن.

  کلا امسال منتقدین خیلی با بلاک باستر ها مهربون بودن و اگر به متا و راتن نگاه کنید میبینید که اکثر بلاک باستر ها متا سبز رنگ و راتن “سرتیفید فرش” دارن. مگر اینکه یه آثار بی سر و ته و آشفته ای مثل ونوم باشه. و در مجموع خیلی امسال از آثار کمیک بوکی راضی بودم، همشون انتظاراتی که داشتم رو بر اورده کردن. و بنظرم خیلی ایده ی خوبیه ساخت یه فرانچایز انیمیشنی بر اساس کرکتر های دنیای اسپایدرمن ، دنباله ی این انیمیشن موفق و انیمیشن اسپایدر وومن هم اگر مثل این شاهکار بکنن عالیه.

  این سونی هم مثل فاکسه ها، وقتی بگیره بدجور میگیره. وقتی هم نگیره با سر میره تو زمین.

ارسال یک پاسخ

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال