استودیو مارول از پروژه های تلویزیونی جدید خود رونمایی کرد

چند وقتی می شود که اخباری مبنی بر ساخت چند سریال جدید بر اساس شخصیت های انتشارات مارول به گوش می رسد. سریال هایی که شاید بتوانند جای خالی عناوین مارول/نتفلیکس را برای مخاطبان پر کنند. مارول نیز چندی پیش از سه سریال جدید رونمایی کرد تا مجموعه‌ی سریال های پیش روی‌اش را گسترده تر کند؛ سه سریالی که قرار است در شبکه‌ی اختصاصی +Disney پخش شوند و به باقی سریال های مارول در این شبکه (همچون Loki و Scarlet Witch) بپیوندند.

اولین سریال بر اساس شخصیت هاکای ساخته خواهد شد و کلینت بارتون را به دنیای تلویزیون خواهد آورد. هم چنین جرمی رنر برای ایفای نقش خود باز خواهد گشت. هر چند او تنها کماندار این سریال نخواهد بود. به نقل از منابع معتبر، این سریال قرار است داستان آموزش کیت بیشاپ توسط کلینت بارتون را روایت کند. یک ماجراجویی سرگرم کننده که کیت بیشاپ را به هاکای بعدی دنیای سینما تبدیل می کند و به کلینت بارتون اجازه‌ی بازنشستگی می دهد. این سریال کوتاه ما را با شخصیت کیت بیشاپ همراه خواهد کرد و راه او را برای حضور در دنیای سینمایی مارول هموار می سازد.

کیت بیشاپ

دو سریال دیگر مارول Marvel’s Hero Project و Marvel’s 616 نام دارند که آثاری غیر داستانی و مستند گونه محسوب می شوند. این سریال ها قرار است نقش سازندگان، هواداران و شخصیت های کمپانی مارول را در میراث و سابقه‌ی تاریخی این کمپانی بررسی کنند. در ادامه خلاصه‌ی داستان این دو سریال را مشاهده می کنید.

سریال Marvel’s Hero Project به بررسی زندگی چند قهرمان جوان می پردازد که تغییراتی قابل تحسین و مثبتی را در جامعه‌ی خودشان ایجاد کرده‌اند. این جوانانِ الهام بخش، که زندگی خود را وقف مهربانی و فداکاری کرده‌اند، قرار است از سوی مارول به عنوان ابرقهرمانان واقعی تشویق شوند. سریال بعدی مارول که با نام تولیدی Marvel’s 616 معرفی شده است، یک سریال متفاوت در ژانر مستند است که نگاهی خواهد داشت به رابطه‌ی میان میراث پر بار داستان های مارول، شخصیت ها، هنرمندان و دنیای واقعی. در واقع قرار است که هر کدام از این مستند ها نگاهی به تاثیرات الهام بخش فرهنگی، تاریخی و اجتماعی داستان های مارول داشته باشند. جالب است بدانید که عدد ۶۱۶ اشاره‌ای است به تفاوت میان داستان های اصلی دنیای مارول و دیگر داستان هایی که در یونیورس های مجزا جریان دارند. اشاره به این عدد در خود داستان ها نیز دیده شده و هم چنین می توان اشاراتی به این عدد را در انیمیشن Into the Spider-Verse هم مشاهده کرد.

شبکه‌ی اختصاصی +Disney که از ماه نوامبر شروع به کار خواهد کرد و در دسترس قرار خواهد گرفت، شامل مجموعه‌ای از فیلم ها و سریال های پرطرفدار و محبوب از شرکت ها و کمپانی های بزرگ خواهد بود.

1 نظر
  1. Captain Steve Lover می گوید

    حالا کاری با این خبر ندارم، این شبکه بنظرم آینده ی خیلی روشنی داره، چون تقریبا تمام فرانچایزای محبوب رو میتونه نشون بده، تمام آثار پیکسار میرن رو استریم، آثار مارول میرن،آثار فاکس میرن،آثار لوکاس فیلم میرن،آثار خود دیزنی مثل لایو اکشن ها و انیمیشن هاش میرن، کسی که شبکه رو داشته باشه میتونه میتونه کل هفته رو با بزرگترین بلاک باستر های تاریخی سرگرم بشه، تجسم کنید فقط یه روز اتفاقی “اواتار” و “استاروارز : فورس اویکنز” و “اونجرز : اینفینیتی وار” و “فروزن” روی استریم باشن، واقعا این شبکه آینده ی درخشانی داره.

    دوستانی که نمیدونن : این شبکه میتونه از آثار قبلی کمپانی هایی که دیزنی خریده ، هم استفاده کنه، برای مثال فاکس رو به تازگی دیزنی خریده اما این شبکه حق استفاده از تمام آثار تاریخ فاکس رو داره، یا لوکاس فیلم یا مارول استودیوز یا پیکسار یا خود دیزنی …

    دیگه بعید هم البته بنظر میرسه که سریال های دردیول و جسیکا جونز و دفندرز و لوک کیج ادامه پیدا بکنن توی این شبکه…هرچند امیدوارم این اتفاق رخ بده، ولی با این سریال های جدید مارول و سریال حدید استاروارز (مندلورین)بعید بنظر میرسه

    و درمورد خبر هم ، نمیدونم، باید دید چی میشه، امیدوارم این سریال های لوکی و هاکای و ویژن و فالکن در مورد سرگذشت و اوریجین کرکتر ها باشه یا اینکه توی دنیای اصلی ام سی یو جریان نداشته باشه

ارسال یک پاسخ

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال