میانگین نمرات فیلم شزم – !Shazam

فیلم شزم (!Shazam) از همان ابتدا با انتشار اولین تریلر خود، توانست به یکی از مورد انتظار ترین بلاک باستر های سال ۲۰۱۹ تبدیل شود و بسیاری از هواداران را مشتاق خود کند. حال نقدهای رسمیِ این فیلم منتشر شده‌اند و خبر از آن می دهند که انتظار ها برای این فیلم، بی دلیل نبوده است!

با توجه به نقدهای منتشر شده، می توان گفت که این فیلم با استقبال گسترده‌ای میان منتقدین رو به رو شده است و توانسته به موفقیتی بی نظیر برای کمپانی دی سی دست یابد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به واکنش ها و نقد هایی که از این فیلم منتشر شده‌اند.

منتقد The Hollywood Reporter:

فیلم اونقدر قوی و با احساس شروع می شه که فکر می کنید دارن گاز خنده توی سالن سینما پخش می کنن! بهترین فیلم دی سی که برای بچه ها هم مناسبه، این فیلم واقعاً سرگرم کننده‌ست.
۹/۱۰

منتقد Vox:

داستان یتیم ها و جادوگرِ فیلم شزم بی‌نقص نیست (دکتر سیوانا یه خبیث سطح بالا ولی به شدت فراموش شدنیه) اما به بی‌نقص بودن نزدیک می شه.
۹/۱۰

منتقد IGN:

شزم یه فیلم خیلی بامزه‌ست و ثابت می کنه که آینده‌ی فیلم های دی سی، با موفقیت فیلم های واندرومن و آکوامن، مسلماً درخشان خواهد بود. زکری لی‌وای به دنیا اومده تا نقش این ابرقهرمانِ بچه‌سال رو بازی کنه، یه نقش آفرینی به شدت خنده‌دار و بامزه، اونم در کنار نقش آفرینی کنایه‌آمیز ولی دوستانه‌ی جک دیلان گریزر!
۸.۸/۱۰

منتقد The Wrap:

فیلم جدید دی سی، به طرز دوست داشتنی‌ای درخشانه، هم در جلوه ها و هم در روایت.
۸/۱۰

منتقد Entertainment Weekly:

شزم در واقع دو داستان رو در یک فیلم روایت می کنه. یکی درمورد [زکری] لی‌وای و برادر یتیم و عاقلش (جک دیلان گریزر جوان و خوش ذوق)، و دیگری هم در مورد [مارک] استرانگ و چرت‌و‌پرت های پیشرفته‌ی کامپیوتری و روحانی؛ و هر دو داستان در یک سربالایی، برای رسیدن به روح داستان مبارزه می کنن. من عاشق یکی از داستان ها شدم، ولی سر اون یکی خوابم برد.
۷.۵/۱۰

منتقد The Guardian:

این فیلم به تدوین های قوی تر و یک فیلمنامه با روایت بهتر نیاز داره. یک فیلم ناقص برای بازسازی یک مجموعه‌ی‌ سینمایی؛ البته با این حال نشان دهنده‌ی یک پیشرفت قابل توجه برای دی سی ئه.
۶/۱۰

منتقد Screen International:

ترکیبی که جواب نمیده. بیش از حد لوده است و خیلی هم شلخته و بی نظمه. با این حال، یک شیرینی خاصی داخل این فیلم وجود داره، مخصوصاً این که سعی نمی کنه فقط یک فیلم کمیک بوکیِ دیگه باشه.
۵/۱۰

منتقد Observer:

در آخر، فیلم شزم حسِ محصولِ یک شرکت چند سهامیِ بزرگ رو میده که اینقدر تشنه‌ی راضی کردن مشتری های متفاوته، حتی در آخر هم نمی فهمه واقعاً می خواد چی باشه!
۲.۵/۱۰
7.1
از 51 نقد!

!Shazam

 • Metacritic 7.1
منبع Metacritic
21 نظرات
 1. Captain Steve Lover می گوید

  Shazam Proves Wonderwoman Wasn’t Just a chance

  -Forbes

  واقعا شزم نشون میده که واندروومن شانسی نبود. و باید اعتراف کنم تحت تاثیر قرار گرفتم، انتظار نداشتم اینقدر برسه هرچند تریلر ها واقعا زیبا بودن. فکر میکنم ساعت ۴ صبح بود که نمرات اومد و خواب از سرمون پروند چون واقعا انتظارات اینقدر بالا نبود از فیلم، خصوصا با توجه به اینکه دو فیلم قبلی نمرات جالبی نگرفتن و یکی ضعیف و یکی متوسط بود.

  و اکثر نقدا که خوندم تو متاکریتیک و راتن تومیتوز یا دیدم توی یوتیوب ، نکات مثبت های زیادی از فیلم نام بردن از جمل بازی محشر زکری لی وای،جلوه های ویژه ی عالی، عامه پسندی کامل، داستان و فیلمنامه ی قوی، و البته فان بجا و درست.

  و نکات منفی هم بیشتر از ویلین فیلم که ظاهرا زیاد جالب نیست نام بردن که ظاهرا تنها ضعف فیلم هست و بد در اومده.

  این از اون فیلماست که قطعا باید بلوری ببینمش، چون سه دسته فیلم داریم:

  آثاری که متوسط یا ضعیفن و اونا رو پرده هم ببینی چیزی کم نمیشه ازش.

  اثاری که خیلی مورد انتظارن و اگر اسپویل بشه چیزی نصف عمرت بر فناست و باید پرده ای ببینی

  و در اخر، آثاری که خیلی فیلم های خوبی هستن ولی خب ، اونقدر مورد انتظار نیستن که بخوای پرده ببینی، اینا رو باید بلوری ببینی.

  شزم واسه من جزو دسته ی سومه. فیلم بسیار بسیار خوبی که احتمالا بخاطر جلوه های ویژه ی فوقالعاده باید بلوری ببینمش. هنوز ندیدم فیلمو که بگم چه مسیری رو پیش گرفته، اما هر مسیری رو پیش گرفته امیدوارم ادامه بده، نه تنها شزم، بلکه سایر فیلم های این یونیورس.

 2. آرمان صفا می گوید

  این شد یه چیزی حالا. به این میگن قدم مثبت و رو به جلو برای دنیای سینمایی آشفته ی دی سی

  شزم نیو ۵۲ با اینکه اوریجین بیلی باتسون و حتی انگیزه های دکتر سیوانا رو به روز و بهتر کرد ولی داستان ساده و کلیشه ای داشت. من خیلی دوست نداشتم. وقتی هم فهمیدم فیلم از همین دوره داره اقتباس میکنه خیلی نگران شدم ولی بالاخره بعد دوسال یه فیلم خوب از دیسی میبینیم.

  از وقتی که اون زک اسنایدر نفهم و بی استعداد رو به خاطر اون مزخرافتی که ساخت اخراج کردن، دی سی داره درست میشه.

  واقعا این آدم دیوانه بود. این نطرات اخیرشو که میخونه واقعا هولناکه. کاراکتر های دی سی شانس آوردن که این جانور اخراج شد.

  هیچ موفقیتی هم شانسی نیست. وقتی کار بشه رو فیلم، نتیجه هم خوب خواهد شد.

  شزم کاری رو کرد که سه ماه پیش آکوامن نتونست به خاطر ضعف های شدید فیلم نامه و مشکلات دیگش.

  اونم حرف من و بچه های اسکواد درمورد کاراکتر های دی سی  و رشدشون تو دوره های متفاوت هست. واندروومن و شزم جفتشون محصول دوران طلایی ان ولی انقد تغییرات داده شده به این ها که دیگه با نسخه اولیه زمین تا آسمون فرق دارن. از نسخه دوران طلایی بتمن هم نمیشه فیلم ساخت دیگه باقیشون بماند. چون بتمن هم بعد ها تکمیل شد. اینه که موفقیت این دوتا فیلم یه تو دهنی محکمه به همه ی مزخرفاتی که اساتید فرهنگ ساز و دزد ایران میزدن.

  خیلی ها هم از صفت مارولی ترین فیلم دی سی استفاده کردند که من نفهمیدم مارولی ترین دقیقا چه تفسیری داره چون خود مارول هم فیلماش لحن متفاوتی دارند.

  خلاصه خبر عالی بود. بعد دیدن هم در مورد عیب هاش بحث خواهیم کرد

   

  1. عادل اسلامی می گوید

   با حرف هات موافقم آرمان جان، اما بنظرم کلیشه‌ای بودن شزم در نیو۵۲ دلیل و توجیه می تونه داشته باشه.

   اولاً که اگه نوع خاص انتشار شماره های این سری رو در دل کمیک های لیگ عدالت و سایر موضوعاتش رو به کنار بذاریم، می تونیم شزمِ نیو۵۲ رو یه آرک به حساب بیاریم، به عنوان آرک آغازین واقعا عملکرد قابل قبولی داشت، نمی گم عالی ولی حقیقتاً همونطور که می دونی قابل قبول بود؛ چون علاوه بر موضوع بخش آغازین یه اثر، خودِ موضوع نیو۵۲ مهمه، موقعیتی که شخصیت ها از اون وجه قدیمی خودشون فاصله بگیرن و توی موقعیت جدیدی خودشون رو پیدا کنن و در نهایت در طی آرک های بعدی فراتر برن، همون موضوعی که جف جانز واقعا در اون استعداد داره.

   دوم هم اینکه بعضی از شخصیت ها هستن که در عمق اینکه داستان هایی کلیشه‌ای و حتی گاهاً کودکانه دارن اما زیبا ان، شزم بنظرم یکی از همین شخصیت هاست، ما که فن شخصیت و مخاطب دنیای کمیک باشیم می تونیم به هر نحو انتقاد کنیم از سیر قضایا، اما جداً نمی شه لذت نبرد از فضای حاکم بر کمیک و شخصیت های داخلش.

   همینطور که دیروز شماره‌ی جدید سری شزم منتشر شد و بنظرم یک توهین اساسی بود. عملاً ذره‌ای از داستان رو پیش نبرد، و بود و نبودش هیچ فرقی نمی کرد. امیدوارم در ادامه بهتر بشه…

   1. آرمان صفا می گوید

    منم موافقم باهات. شزم نیو ۵۲ حداقلش شخصیت ها و کل دنیای شزم رو ارتقا داد و عملکرد قابل قبولی داشت. بیشتر بحثم اقتباس بود که یه چیز ساده دوباره ندن بیرون مثل آکوامن که هیچ حرف متفاوتی برا گفتن نداشت.

    ولی به قول خودت شزم انقد خاصه اوریجینش که میشه راحت ازش فیلم خوب ساخت.

    جف جانز هم داره بد مینویسه واقعا. اون از ساعت قیامتش. اینم از شزم. حتی داستانش تو نسخه ۱۰۰۰ بتمن هم خوب نبود. ایده نداره. همون تغییر لحن ساعت قیامت از دیالوگای سنگین به ساده نشون میده این آدم نمیدونه میخواد چکار کنه با اثرش.

    بیشتر وحشت دارم بزنه جوکر رو هم خراب کنه تو سه جوکر. چون شخصیت های واچمن رو که بدجوری خراب کرد.

     

 3. SAEED می گوید

  مطمئن بودم این فیلم عالی میشه و همینطورم شد.صحنه پس از تیتراژشو که دیگه نگو 🙂

 4. آرمان صفا می گوید

  این که به یک فیلم نسبتا خوب ۲٫۵ داده اون بابا واقعا بی انصافیه.چون ۲ به یه اثر آشغال میدن. البته اونی هم که ۹ و ۸ داده هم بی انصافی و اغراق کرده . چون هشت و نه رو به شاهکار میدن.

  برا همینه نظرات اونایی که ۹ دادن میاد اونایی که نمره پایین دادن رو جبران میکنه و از مجموعه میانگین همه ی منتقداس که یه چیزی آدم دستگیرش میشه که فیلم در چه حدیه کیفیتش.

   

 5. Deadpool می گوید

  تو تاپ ۵ فیلما مورد انتظارمه.اصلا نمیتونم برا دیدنش صبر کنم.بازیگرش هم خیلی باحاله.فقط کاش ویلینش هم مثل بقیه چیزای فیلم ردیف بود طلسم ویلین ها ضعیف DCEU رو میشکست.

  راستی یه شایعه هنوز تکذیب نشده خوندم زک اسنایدر برا کارگردانی یه فیلم دیگه برگرده امیدوارم تکذیب بشه وگرنه معلومه دی سی هنوز احمقه

  1. علی زراعت می گوید

   من که امیدوارم زک بازم برگرده حداقل جرئت و شجاعت زیادی داشت من که لذت فراوانی بردم از بتمن وی سوپرمن کاری هم به نظر بقیه ندارم ولی حتی اگه از نظرتون بد هم باشه فکر کنم یه چیز بد که حرکتی شجاعانه و ریسکی بزنه مثل بتمن وی سوپرمن بهتر از یه چیز بد که کلیشه ای و خیلی بدون شهامت و ریسک  مثل لیگ عدالت باشه. آکوآمن از نظرم خیلی بد شروع کرد من خودم یک سوم اول فیلم که گذشت گفتم کاشکی حداقل جوک داشته باشه بخندیم ولی از نظرم اکشن هاش  شاهکار بود ولی چیزی که باعث تعجبم شد با اینهمه بودجه بازم دنیای زیر آب خیلی ضعیفی داشت و البته توضیح خیلی کم. یعنی باید بیشتر در مورد انواع قبیله ها و اینا توضیح می داد همون اول که وارد دنیا زیر سطح آب میشه اورم داره با سردسته یه قلمرو دیگه در مورد دیگر قلمرو ها حرف می زنن همون جا آدم گیج میشه. و البته ویلن خوبی داشت من براساس ناراحت شدم وقتی همه آتلانتیسی ها و همه نزدیکانش بهش خیانت کردن چون اگه من خودم یه آتلانتیسی بودم ازش حمایت می کردم درسته که باعث ضرر به مردم سطح خشکی میشد ولی اگه یه آتلانتیسی باشی و وضع دریا ها و محیط زیست و ابهت و قدرت سابقت رو ببینی از نظرم حمایت از اورم درسته چون باعث میشد شکوه دوباره به آتلانتیس برگرده و من مطمین هستم آرتور پادشاهیش هیچ سودی به آتلانتیس نمی رسونه بعداً می فهمن چه اشتباهی کردن.

   1. آرمان صفا می گوید

    من فکر کنم شما شجاعت رو با حماقت اشتباه گرفتی. اصلا کاری به این ندارم که به کمبک ها وفاداره یا نه. این جنبه رو میذارم کنار.

    بتمن وی سوپرمن آشغال محض بود از هرلحاظ. تو هیچ زمینه ای نو آوری نداشت که آدم بگه کار ریسکی کرده.

    فیلم نامه ی داغون، بازی های ضعیف. دیالوگ های بدرد نخور. ماشالله تو تمشک طلایی ۲۰۱۷ هم که جز منتخب های اصلی بود.

    زک نرفته که حالا بخواد برگرده. اخراجش کردن. انداختنش بیرون.

    این که شما از همچین آشغالی خوشت اومده نظر شخصی یک نفره که هیچ اهمیتی نداره. یکی ممکنه از ونوم هم خوشش بیاد. با نظر یه شخص آشغال تبدیل به شاهکار نمیشه.

     

    1. Arash Moradi می گوید

     نمیشه bvs رو یه فیلم آشغال خطاب کرد

     درسته نسبتا متوسط رو به پایین بود اما در حقیقت از هر لحاظ اشغال نیست

     ضعف در شخصیت پردازی و عدم مدیریت زمان از مشکلات اصلی بود که کنار یک فیلمنامه نه چندان منطقی و پر از حفره باعث شده بودن bvs فیلم خوبی نباشه

      

     اما من این نکته رو قبلا گفتم که فیلمهای زک اسنایدر از لحاظ‌ فنی / تکنیکی در جایگاه بالایی قرار دارن و حتی میشه گفت که [فقط] از این لحاظ، زک اسنایدر کاربلدترین کارگردان فیلم های ابرقهرمانی هست ( نولان و سم ریمی هم به ترتیب در رتبه های بعدی قرار میگیرن )

     اما متاسفانه فیلمهاش از جاهای دیکه ضربه های مهلکی خوردن که باعث میشه که زک اسنایدر تبدیل به کارگردان متوسط رو به پایینی بشه

      

     در کل bvs حدود ۴۵ از ۱۰۰ براش مناسب هست

     نمیشه فیلم ضعیفی خطابش کرد

 6. آرمان صفا می گوید

  چند وقت پیش برخی نویسنده های کمیک توپیدن بهش سر آدم کشی بتمن و مزخرفاتی که در باره ی دنیای واقعی گفته بود.

  یکیشون گفته بود اگه قراره واقع گرایانه فکر کنیم پس بتمن هم تو همون هفته ی اول بتمن شدنش با یه تیر تو سرش خیلی راحت از پا میفته. چیز واقعی وجود نداره تو دنیای کمیک.

  بتمن و آیرون من و کاپتان آمریک و هاک آی و …. همشون شخیت های تخیلی محضن و وجودشون تو دنیای واقعی جوک حساب میشه. دیگه سوپرمن و اسپایدرمن و ایکس من و … بماند

  1. Alireza می گوید

   بتمن خودش تخیلی  نباشه دشمناش تخیلی‌ان حتی با اینکه طرفدار سه گانه نولان هستم اما بعضی‌ جاهاش هم واقعا سوتی داشت که باعث میشد از حالت واقعی در میاد  مثلا هر وقت بتمن بین خلافکارها میجنگید اصلا انها شلیک نمیکردند یا خیلی نزدیکش میشدن بعد میخواستن شلیک کنند که بتمن مانعشون میشد… داخل فیلم شوالیه تاریکی ان همه با اسلحه شلیک کردند یه اتوبوس وارد بانک شد اما مردم بی تفاوت از کنار بانک رد میشدن.

 7. Deadpool می گوید

  شجاعت؟آدم احمق هنوز نمیدونه با اخم و قیافه گرفتن کارکترها فیلم دارک نمیسازن.یه تنه زد سوپرمن و بتمن رو نابود کرد.سوپرمن که انگار مشکل معده داره و گردن میشکنه.جون مردم هم براش مهم نیست.بتمن هم آدم میکشه.اوج نادونیشو تو یه مصاحبه اش فهمیدم که گفت بتمن نولان دارک نیست اصلا.بروس وین باید تو زندان مورد تجاوز قرار میگرفت من به این میگم دارک!

 8. Deadpool می گوید

  آقا آرمان ولی خدایی بتمن وی سوپرمن در هر زمینه ای گند زد ولی قبول دارین انصافا در زمینه موسیقی متن شاهکار کرد؟

 9. آرمان صفا می گوید

  موسیقی متنش خوب بود

  اون صحنه ی خنده دار مارتا رو زک میخواست با همون موسیقی فوق العاده عالی نشون بده که جواب نداد

  در کل آقای مرادی راست میگه. bvs در حد ۴ خوبه. یه چیزی متوسط روبه ضعیفه

  زک اسنایدر هم چون بی آبرو شده داره این کامنت ها رو میذاره که جلب توجه کنه. وگرنه تمومه کارش با دی سی

 10. SAEED می گوید

  BvS بتمن با ابهتی نشون داد حالا جدا از کشتن اون صحنه درگیری بتمن با سوپرمن واسه من ماندگار شد با اون لباس خفن بتمن.دوستان نظرتون در مورد سریال گاتهام چیه؟طبق عکسهای لو رفته جوکر رو شبیه گالم تو ارباب حلقه ها درست کردن خیلی ترسناک شده بود.

  1. علی زراعت می گوید

   گاتهام عالیه مخصوصا فصل ۵ مخصوصا جوکرش. در مورد اون ظاهرش هم خب دلیل داره و باید خودت ببینیش. ترسناک خیلی باحال میشه

 11. Captain Steve Lover می گوید

  در مورد بحثی که بین دوستان پیش اومد، من فکر میکنم مهم ترین چیزی که bvs ازش ضربه خورد(نه فیلمای دیگه ی زک، فقط همین بی وی اس) در حد انتظار نبودن بوده. منی که مثلا میرم سوپرمن های دانر رو میبینم چقدر زیبا بودن، بتمن های نولان رو میبینم چقدر زیبا بودن. بعد وقتی قرار یه فیلم کراس اور از دوتا از کرکتر های بنیادی عالم کمیک ساخته بشه، خود به خود انتظار دیدن یه فیلم دارم که حداقل در بدترین شرایط بعد دیدن بهش ۸ بدم.ولی یه فیلم متوسط ازاب در میاد که در حد ۴/۵ هست. این در سطح انتظار نبودنه، افتضاح بودن نیست. ببینید، شما اگر میاید به بی وی اس میگید بد بعدش به یه فیلمی مثل “ترانسفورمرز لست نایت” چی میگید؟! اگر به اون میگید بد بعدش به “فنتاستیک فور” چی میگید؟! اگر به اون میگید بد بعدش به “لاک پشتای نینجا” چی میگید؟! اگر اون بده بعد “ایموجی مووی” چیه؟!

  واسه همینه که من همیشه میگم، فرانچایز هایی مثل استاروارز ، پیکسار،  ام سی یو  ، هری پاتر، میدل ارث، پیکسار و… این فرانچایزای تاپ که ضعیف ترین فیلمشونم حتی بالای ۵۰ عه تو متاکریتیک، فیلم بد ندارن، ضعیف ترینشون هم متوسط رو به بالاس.

  مشکل اینه برخی دوستان “فاجعه” ندیدن که بگن فیلم بد چیه. فیلم “بد” بین فیلمای کمیک بوکی مثلا “فنتاستیک فور ۲۰۱۵” یا “ایکس من اوریجین ولورین” یا “لست استند” یا… اینا “بد محسوب میشن”

  شما اگر چند فاجعه ی سینمایی دیده باشید میفهمید که شاید یکم زیادی با یه فیلمی مثل BvS تند برخورد کردید، هرچند منم مثل دوستان قبول دارم این فیلم یه فیلم ۴ از ۱۰ یا بیشتر نیست اما خیلی بدتر از ۴ هم وجود داره.

  مشکل دیگه ی زک اسنایدر “افسرده سازی “ و “عدم دنیای سازی درست” هست.

  ببینید، “دارک بودن” لزوما به معنی افسرده بودن فیلم نیست. ببینید الان جاستیس لیگ یه فیلم به شدتتتتت افسرده کنندس ، از همون آغازش که یه عده دزد سبد میوه ی یه زن فروشنده رو میریزن تا اخرش که یه جنگ توی فضای قرمز رنگ رخ میده . نولان هم دارک میساخت ، اما اصلا افسرده نمیساخت فیلم رو . زک اسنایدر دنیای فیلمش رو خیلی زیادی پر ظلم و ناامید و تیره نشون میداد.

  و عدم دنیا سازی مناسب،  راستش بنظر من، دنیا سازی و اتمسفر سازی یکی از مهم ترین موارد یک فیلمه. “دنیا سازی” یعنی شما یه مدت دو ساعت وارد یک دنیای

  فانتزی،رنگارنگ، زیبا، هنری، خلاقانه ،و عجیب بشی و به خوبی هم به ویژگی های این دنیا پرداخته بشه .

  زک بلد نیست چنین چیزی رو متاسفانه ، دنیایی که زک اسنایدر به نمایش میزاره چیز جذابی نیست و کاریزما ی لازم برای جذب مخاطبین عام و مردم عادی رو نداره. اون فرد عادی ای که می‌خواد بره سینما دو ساع سرگرم بشه نمیخواد افسرده از اونجا برگرده.

   

  1. آرمان صفا می گوید

   اتفاقا استیو جان بحث مقایسه با آثار ضعیف تری که شما نام بردی نیست چون اونا زیر ۴ هستند همشون.

   حتی بحث توقع بیش از حد هم وقتی میاد که شما توقع یه اثر خیلی خوب داری ولی جاش یه چیز متوسط میبینی

   بی وی اس جدا از تمام آسیب هایی که به کاراکترای دی سی و یونیورس سازیش زد، یه اثر ضعیفه. ۴ یعنی ضعیف.

   ایردااش رو قبلا گفتیم و شما هم بهتر از من میدونی .

    

 12. آرمان صفا می گوید

  بعد زک اسنایدر و طرفدارای بیسواد تر ازخودش طلبکارن

  هیچ کارنامه قابل دفاعی ندارن. یه سری شخصیت درجه یک رو گرفت و هرچیز دوست داشتنی که توشون بود رو از بیخ و بن خراب کرد و آخرم شکست خورد و اخراج شد.

  تازه فیلم آخر رو هم میذارن تقصیر جاس ویدن. انگار ویدن بدون اجازه کمپانی میتونه ۵۰ دقیقه فیلم رو حذف کنه. اگه قضیه دخترش بود فقط ویدون میومد نظارت میکرد رو کارای پس از تولید و فوقش چهار تا جوک اضافه میکرد. معلومه انداختنش بیرون و ویدون رو آوردن که بلکه یکم راه باز کنه برا آینده. تغییر لحن ۱۸۰ درجه ای سوپرمن تو فیلم کاملا ثابت میکنه این جریان رو

 13. Deadpool می گوید

  BVS فاجعه نبود نسبتا ضعیف بود.بهش ۵ میدم.ترنسفورمرز لست نایت که عمق فاجعه.یه نکته مثبت هم نداشت لعنتی.ولی یه کم زیادی به BVS حمله شد.تمشک طلایی بن افلک و بدترین فیلم هم دیگه زیادی بود.ولی جسی آیزنبرگ حقش بود!در حالیکه فاجعه جاستیس لیگ نصف BVS هم مورد حمله قرار نگرفت و تو تمشک طلایی یه رشته هم نامزد نشد در حالیکه حقش بود کل رشته ها نامزد میشد

ارسال یک پاسخ

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال